Grand Prix na festiwalu w Międzyzdrojach!

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi mogąc poinformować, iż na 51. Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach zdobyliśmy Złoty Dyplom, Nagrodę Burmistrza Miasta Międzyzdroje oraz najwyższe wyróżnienie – tytuł Grand Prix!

Festiwal Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach odbywa się nieprzerwanie od 1966 roku.  Festiwal został wpisany do kalendarza stałych imprez międzynarodowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, znajduje się również w rejestrze Światowej Unii Muzyki Chóralnej w Nowym Jorku, a także jest członkiem International Choral Network – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konkursów i Festiwali w Europie.

Miedzyzdroje_2016


Złoty dyplom w Legnicy

Z wielką radością możemy poinformować, iż na tegorocznej 47. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Chórów LEGNICA CANTAT zdobyliśmy Złoty Dyplom!
Jako jedyni otrzymaliśmy również szczególne wyróżnienie: Nagrodę Polskiego Związku Chórów i Orkiestr Zarządu Głównego w Warszawie za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego – za utwór Piotra Jańczaka Ave Maris Stella, a także zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji konkursu.

Legnica-47


Zwycięstwo w Bratysławie

Chór nasz własnie powrócił z Bratysławy z Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego Slovakia Cantat przywożąc ze sobą nagrody: pierwsze miejsce w kategorii muzyki sakralnej oraz pierwsze miejsce w kategorii chórów mieszanych. Ponadto międzynarodowe jury przyznało nam nagrodę Grand Prix dla najlepszego chóru festiwalu, a nasza Pani Dyrygent otrzymała nagrodę dla najlepszego dyrygenta festiwalu!

Slovakia Cantat


Reportaż z premiery teledysku

Zapraszamy do obejrzenia relacji z oficjalnej premiery naszego nowego teledysku Paradise, która odbyła się w pierwszy dzień wiosny w szczecińskim Multikinie.

Realizacja – Krzysztof Zając, REC Video Studio.


Nowy teledysk Paradise

Nasz nowy teledysk do utworu Paradise zespołu Coldplay jest już dostępny! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy realizatorom:
– Przemysławowi Skuzowi za aranżację i opracowanie muzyczne,
– Romanowi Zielińskiemu (EXE Sound) oraz Przemysławowi Skuzowi za realizację nagrań,
oraz przede wszystkim Krzysztofowi Zającowi (REC Video Studio) za realizację wideo.


Premiera teledysku

teledysk


Zwiastun maltańskiej niespodzianki

Zimno, prawda? W tej zimowej aurze, przyznamy się Wam do czegoś. Nie wiedzieliście wszystkiego o naszym jesiennym wyjeździe na Maltę! Dziś przedstawiamy Wam krótki zwiastun, uchylający rąbka tajemnicy i przywołujący przyjemne, letnie wspomnienia, gdy za oknem śnieg, na chodnikach lód, a w wielu domach wciąż ubrana bożonarodzeniowa choinka.

Ogromne podziękowania należą się REC Video Studio – wspaniałej, profesjonalnej ekipie, która zrealizowała z nami ten materiał!


Koncert kolęd i pieśni bożonarodzeniowych

koledy-2016

Serdecznie zapraszamy!


Reportaż z festiwalu The Latino Project

Od naszego festiwalu Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & The Latino Project minęło już kilka miesięcy, ale wciąż towarzyszą nam ogromne emocje! I chociaż za oknem chłodna i deszczowa jesień, przenieśmy się raz jeszcze do gorącego Szczecina, którym w czerwcu zawładnęli zaproszeni przez nas latynoamerykańscy artyści!


Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & The Latino Project, 18 – 29 czerwca 2015 r.


Zdjęcia z wyjazdu na Maltę

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu na Maltę. Chór nasz wziął udział w 22. Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym zdobywając dwa drugie miejsca.


Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 2
W sumie: 157853

Wyszukaj