Chór Akademii Morskiej w Szczecinie

Nabór do chóru

Szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć swoją muzyczną pasję i jednocześnie przeżyć wspaniałą przygodę?

Świetnie trafiłeś/aś!

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie ogłasza nabór!

⭐ Pragniesz współpracować z wybitnymi muzykami – takimi jak m.in Andrea Bocelli, Włodek Pawlik, Jan Kanty Pawluśkiewicz oraz licznymi gwiazdami estrady – m.in., Andrzejem Piasecznym, Igorem Herbutem, Justyną Steczkowską, Januszem Radkiem? W związku z naszą inicjatywą Wspólne Brzmienia zapraszaliśmy do współpracy również Kayah, Mikromusic, Fisza Emade Tworzywo, Kubę Badacha, Grupę Mocarta, Dorotę Miśkiewicz oraz Grzegorza Turnaua. Jest więc spora szansa, że możemy spełnić Twoje muzyczne marzenie i podczas kolejnych Wspólnych Brzmień wystąpić z artystą, którego uwielbiasz. Szczególnie iż żadne muzyczne wyzwanie nam niestraszne. Często eksperymentujemy łącząc klasyczne brzmienia chóralne z rozmaitymi nurtami i stylami muzycznymi – i próbujemy odczarować klasyczny stereotyp postrzegania chóru.

Zresztą – zachęcamy do sprawdzenia naszego kanału na YouTube.
Znajdziesz nas również na Spotify!

⭐ Chcesz występować na największych i najpiękniejszych scenach na świecie?

⭐ Brać udział w nagraniach płyt i absolutnie nietuzinkowych teledysków? 

⭐…a może marzą Ci się podróże, festiwale i koncerty poza granicami naszego kraju (byliśmy już w Ekwadorze, Japonii, Tajwanie, Kanadzie czy Rosji)?

Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedź jest twierdząca – zbierz się na odwagę i koniecznie do nas dołącz! Z całą pewnością szukamy właśnie Ciebie! 
Nie musisz być studentem Akademii Morskiej (zresztą – w ogóle nie musisz być studentem), liczą się zaangażowanie i miłość do muzyki.
Wystarczy, że poprawnie powtórzysz kilka dźwięków i zaśpiewasz fragment wybranego przez siebie utworu.
Umiejętność czytania nut nie jest niezbędna – wszystkiego się u nas nauczysz.

Ze swojej strony obiecujemy świetną atmosferę, możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów (którzy prowadzą indywidualne zajęcia z emisji głosu), stypendia artystyczne i niezapomnianą przygodę!

Zapraszamy na przesłuchania! 

KIEDY?

30 września 16:00-18:00
5 października 16:00-18:00
7 października 16:00-18:00
12 października 16:00-18:00

GDZIE?

Sala Senatu Akademii Morskiej (II p.)
Wały Chrobrego 2

Czekamy na Ciebie! 
Do usłyszenia! 🎶