Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

Aktualności

Toss a Coin to Your Witcher

Nareszcie możemy ujawnić, co dla Was przygotowaliśmy!

Nie było łatwo dochować tajemnicy, bo poziom ekscytacji przy pracy nad tą niespodzianką sięgał zenitu. Przed Wami PRAPREMIERA teledysku, jakiego nigdy wcześniej nie nagraliśmy!

Toss a Coin to your Witcher” (arr. Jacek Sykulski), bo o klipie do tego utworu mowa, raczej nikomu przedstawiać nie trzeba – szturmem podbił Internet tuż po premierze serialu Wiedźmin na platformie Netflix. Chcieliśmy, by premiera naszej interpretacji tego hitu zbiegła się w czasie z drugim sezonem serialu – jednak z wiadomych przyczyn – została przesunięta na kolejny rok. Dlatego też – by umilić Wam oczekiwanie na kolejną transzę produkcji Netflixa – dzielimy się nim właśnie teraz!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy do współpracy nie zaprosili wyjątkowego gościa. Solo wykonuje wybitny Paul Phoenix, członek zespołu The King’s Singers, zdobywca nagród Grammy. I – musicie przyznać – robi to absolutnie genialnie! Teledysk został zrealizowany przez naszych najwspanialszych Kamera Jazda, którzy tym razem przeszli samych siebie

Produkcja objęta została Mecenatem kulturalnym Miasta Szczecin i zrealizowana z pomocą środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Posłuchaj nas tutaj:

Skip to content