Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

Aktualności

Wspólne Brzmienia 2022 – Organek Project

Cokolwiek napiszemy o wczorajszych koncertach z zespołem Organek w ramach naszych Wspólne Brzmienia będzie sporym niedopowiedzeniem. To były jedne z najbardziej ekscytujących koncertów w naszej historii 🔥🔥🔥Cała paleta emocji – począwszy od euforii, przez ekscytację, skończywszy na ogromnym wzruszeniu – wypełniła wczoraj Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie I już wiemy, że te emocje będą nam towarzyszyć jeszcze bardzo długo. To był niezwykle ważny wieczór – głównie za Waszą sprawą, Droga Publiczności. Dziękujemy za tak niesamowite przyjęcie, za dwukrotne wypełnienie po brzegi Złotej Sali Filharmonii Szczecińskiej, za liczne owacje, łzy wzruszenia, które pojawiały się na Waszych twarzach. Dziękujemy, że ponownie nam zaufaliście – i po raz kolejny mogliśmy spełniać swoje muzyczne marzenia 🙂 Ogromne podziękowania należą się zespołowi Organek za to, że przyjął zaproszenie do tej niezwykłej, muzycznej podróży. Panowie:

  • Tomasz Organek,
  • Tomasz Lewandowski,
  • Adam Staszewski,
  • Robert Markiewicz

Wasze zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość i wrażliwość są absolutnie niespotykane. W takiej atmosferze dzieją się cuda – o czym mogą świadczyć wczorajsze koncerty 🙂 Zresztą, przy tak imponujących kompozycjach – zarówno w poruszającej do głębi warstwie tekstowej, jak i muzycznej – o to nie trudno 🙂 Kłaniamy się w pas! I mamy nadzieję, że nasze muzyczne ścieżki jeszcze się skrzyżują! ❤ I nie da się ukryć, że nasza miłość do Was wciąż płonie jak Mississippi ❤ Słowa podziękowania kierujemy również w stronę Bartka Kurkowskiego – to dzięki niemu mogliście nas usłyszeć nawet w gąszczu gitarowych brzmień 🙂 Na wyjątkowe uznanie zasługują również Tomasz Lewandowski i Przemek Skuz, którzy opracowali niesamowite aranżacje. Panowie, to dzięki Wam mogliśmy dodać nieco kolorytu do dotychczasowych wersji utworów zespołu Organek. I dochodzą do nas słuchy, że całkiem nieźle sprostaliśmy temu niełatwemu zadaniu. Dziękujemy! To była naprawdę ogromna przyjemność! ❤Oczywiście, to wszystko nie mogłoby się wydarzyć, gdyby nie nasza Dyrygentka – Sylwia Fabiańczyk-Makuch. ❤ Dziękujemy za to, że od 9-ciu edycji Wspólnych Brzmień nieustannie poszerzasz nasze muzyczne horyzonty, trzymasz w ryzach i stale inspirujesz. ❤ No dobrze, zatem czas, na najważniejsze pytanie:…kiedy powtórka? 😉

📷 Zdjęcia autorstwa niezastąpionego Hubert Grygielewicz🙂 Na razie to jeszcze przedsmak całej galerii, ale już teraz możemy obiecać, że jest na co czekać :))

Skip to content