Chór Akademii Morskiej w Szczecinie

Looking for music

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na koncert własnej produkcji, który łączy w sobie różne gatunki muzyczne zespajając je w jedną historię. Ponad 50 artystów, w tym zespół Guitars Project, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie, Kwartet Porteño i znani soliści wystąpią na jednej scenie wykonując specjalnie zaaranżowane na tę okazję utwory. Muzycy połączą twórczość operetkową i musicalową z przebojowym rockiem. Takiego wydarzenia w Szczecinie jeszcze nie było!

Na scenie chórowi i zespołom towarzyszyć będą znakomici artyści, jak m.in.: charyzmatyczna śpiewaczka operowa Iwona Handzlik, wokalista jazzowy nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz, aranżer i pianista Marcin Matecki oraz muzyk-pasjonat grający na tak unikatowych instrumentach jak duduk – Maciej Marcinkowski. Koncert poprowadzi znany i lubiany szczeciński aktor – Przemek Żychowski.

Wspaniali wykonawcy, pochodzący przede wszystkim ze Szczecina, wprowadzą nas w magiczny świat muzyki. Na scenie usłyszymy ponadczasowe utwory, takie jak: „Somewhere Over The Rainbow”, „ You Raise Me Up”, „Who Wants To Live Forever”, „Katedr Świat”, „My Oh My” „Time To Say Goodbye”, „Caruso” czy „Phantom Of The Opera”. Uzupełnią je przygotowane specjalnie na tę okazje autorskie utwory oraz aranżacje rock-fusion w wykonaniu poszerzonego składu zespołu Guitars Project. Artyści zaprezentują mieszankę gatunków muzycznych, w której każdy znajdzie coś dla siebie! Miks gatunków i stylów sprawi, że publiczność jeszcze długo wspominać będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na premierowy koncert „Looking For Music”:

– 9 grudnia 2018 r. (niedziela), godz. 18:00, Teatr Polski, Scena na Łasztowni (ul. Energetyków 40), Szczecin.

Bilety na wydarzenie w cenach: 70 zł, 80 zł, 90 zł można nabyć w Internecie na portalu bilety.fm, w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21) oraz w kasie Teatru Polskiego (ul. Swarożyca 5, tel. 91 433 66 66, kasa teatru czynna: od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 19:30, w soboty i niedziele w godz. 16:00 – 19:30, poniedziałek – nieczynna).