Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

Aktualności

1 września? Zmieniamy nazwę!

Dla większości osób 1 września to dzień, który silnie kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego – nieuchronnym końcem wakacji, zapowiedzią wytężonej pracy i… zmianami 🙂 I dla nas tegoroczny 1 września jest przełomowy. To właśnie dziś nastąpiła zmiana nazwy naszej uczelni. Niegdyś Wyższa Szkoła Morska, następnie Akademia, a od dziś oficjalnie – Politechnika. Czujemy niezwykłą dumę oraz ekscytację! Nasza Alma Mater nosi teraz miano Politechniki Morskiej w Szczecinie – w związku z tym, od dziś i my zmieniamy nazwę! 🥳🎉

Od teraz jesteśmy CHÓREM POLITECHNIKI MORSKIEJ W SZCZECINIE! Oczywiście, poza zmianą nazwy niewiele się zmieni! Nadal pozostajemy chórem innym niż wszystkie. Obiecujemy tworzyć i rozwijać się dla Was jak najpiękniej pod skrzydłami naszej dyrygentki Sylwia Fabiańczyk-Makuch. Od dziś jednak pod banderą Chóru Politechniki Morskiej w Szczecinie.

Taka zmiana to również okazja, by zaprezentować Wam nasze nowe logo. Co wprawniejsze oko mogło je już wypatrzeć, niemniej, to od dzisiaj stanie się naszym nieodzownym elementem 🙂 Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Osobą odpowiedzialną za naszą nową Identyfikację Wizualną jest nasza arcyzdolna chórzystka – Natalia Kozak! Do usłyszenia na muzycznym szlaku – już jako CHÓR POLITECHNIKI MORSKIEJ W SZCZECINIE!

Skip to content