Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

Aktualności

Koncert urodzinowy

Po stanowczo zbyt długiej przerwie, z nieukrywaną przyjemnością, nareszcie możemy zaprosić Was na pierwszy w tym roku koncert z udziałem publiczności! 
Szczególnie iż będzie to koncert wyjątkowy – bo urodzinowy 
A powody do świętowania mamy nie lada – w tym roku osiągnęliśmy pełnoletność! I mamy nadzieję, że uda nam się celebrować tak hucznie, jak przystało na osiemnaste urodziny.


Podczas koncertu zabierzemy publiczność w fascynującą muzyczną podróż, ukazującą różnorodny repertuar a cappella, który zagościł na krajowych oraz światowych scenach muzycznych przez ostatnie osiemnaście lat 
W pięknym wnętrzu Kościoła p.w. Św. Jana Chrzciciela w Szczecinie wybrzmią m.in: „Psalm 107, „Battle of Jericho” czy „Ave Maris Stella” oraz wiele innych, bliskich nam – ze względu na swój morski charakter – utworów. Nie zabraknie utworów zarówno sakralnych, jak i kompozycji przywiezionych przez nas z różnych zakątków świata. Posłuchać będzie również można niezwykle energetyzujących brzmień z gatunku gospel
Oczywiście pojawi się również kilka utworów, których nie mieliśmy jeszcze okazji wykonać przed publicznością.


Po tak długim oczekiwaniu na możliwość zaśpiewania dla Was – już teraz możemy obiecać, że będzie to niezwykle emocjonalny, pełen magii i wzruszeń, sobotni wieczór. 

19 czerwca 2021
godz. 19:00 (po Mszy Świętej)
ul. Bogurodzicy 3, Szczecin
Bazylika Mniejsza p.w. św. Jana ChrzcicielaProwadzenie koncertu: Monika Jankowska-Janicka

Skip to content