Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

Aktualności

Magnolie Biznesu.pl

O tym, że nasza Sylwia Fabiańczyk-Makuch jest wyjątkowa, nas przekonywać nie trzeba. Tym większą czujemy dumę, gdy inni dostrzegają i doceniają wszystkie niesamowite rzeczy, które dokonuje nasza Dyrygentka.

Dlatego z wielką radością możemy poinformować, że decyzją kapituły konkursu Magnolie Biznesu.pl nasza Sylwia Fabiańczyk-Makuch została laureatką Magnolii Biznesu w kategorii Z miłości do Szczecina. I nie da się ukryć, że rozsławianie naszego Miasta na arenie krajowej, a nawet światowej wychodzi jej doskonale. Nawet w tak wymagającym czasie, jakim był poprzedni rok.

Wśród laureatek znalazły się również:

  • SZTUKA I KULTURA – Olga Adamska
  • DEBIUT ROKU – Małgosia Ceniak – Chuchro
  • NAUKA – Dorota Gródecka
  • IKONA BIZNESU – Monika Szymanik

Niezwykle nas cieszy, że nasza Dyrygentka znalazła się w gronie tak wspaniałych i inspirujących kobiet: Ola Medvey Gruszka, Sylwia Trojanowska, Katarzyna Opiekulska, Hanna Mojsiuk, Anna Tarnowska, Nina Kaczmarek, Anita Gałek, Małgorzata Fieducik, Daria Prochenka, Monika Pyszkowska, Iza Marecka, Joanna Leszczyńska, Joanna Latuszek.

Magnolie Biznesu, to szczeciński konkurs organizowany od 2019 roku przez Kobietowo.pl pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Jego celem jest uhonorowanie aktywnie działających kobiet, które pasję łączą z przedsiębiorczością.

Skip to content